demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87452

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
4.07.2005 ?Nová mezigenerační solidarita jako odpověď na demografické změny?

Ve dnech 11. a 12. července se v Bruselu uskuteční mezinárodní konference ?Nová mezigenerační solidarita jako odpověď na demografické změny?. Konferenci pořádá Evropská komise k nedávno vydané stejnojmenné Zelené knize.

Převážně politická konference se zaměří především na demografická témata, o kterých se dokument Evropské komise zmiňuje. Hlavními tématy bude oblast rodinné politiky, aktivního stárnutí, migrace a integrace a role Evropské unie v rámci demografických změn. Během setkání vystoupí se svými příspěvky ministři některých členských zemí, poslanci, evropští komisaři, zástupci neziskového sektoru a nezávislí experti.

Konferenci hostí komisař pro sociální záležitosti Vladimír Špidla. Vedle kulatého stolu, u kterého budou debatovat politici, se uskuteční také čtyři tématické workshopy.


Karel Vrána
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum