demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87464

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
26.07.2005 Brazilská mezinárodní konference k problematice HIV/AIDS

V těchto dnech (24.7. - 27.7.) se v brazilském Rio de Janeiru koná 3. konferenece Mezinárodní společnosti pro AIDS (International AIDS Society - IAS) o patogenezi a léčbě HIV. V programu konference je zahrnuta řada příspěvků z oblasti epidemiologie, prevence a léčby HIV/AIDS.

Důležitou roli hraje v této oblasti iniciativa WHO a UNAIDS (United Nations Programme on HIV/AIDS)  nazvaná "3 to 5". Jejím cílem je zajistit léčbu pro 3 miliony osob žijících s HIV/AIDS do roku 2005. Podporu implemenatce a rozvoje preventivních opatření a odpovídající péče s cílem dosáhnout universálního přístupu k léčbě do roku 2010 deklarovali také účastníci nedávného summitu nejvyspělejších států světa G8.

 


Šárka Daňková
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum