demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87484

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
18.08.2005 Zrcadla nájemného ve vybraných 335 obcích ČR

Institut regionálních informací zveřejnil na internetových stránkách výsledky monitoringu Mistně obvyklého nájemného (MON) formou Zrcadel nájemného ve vybraných 335 obcích ČR. Nově tak přináší široké veřejnosti přehledné informace o skutečném tržním místně obvyklém nájemném.

Zrcadla jsou zpracována pro byty o třech velikostních a třech kvalitativních kategoriích a pro tři, pět nebo sedm polohových tříd (pásem), podle velikosti vybraného města.
Každý zájemce si tak na těchto stránkách může rychle a jednoduše zjistit přesnou výši nájemného ve zvoleném městě. Pro konkrétní určení MON je k dispozici kalkulačka, která po zadání podlahové plochy, polohy a kvality bytu vypočítá příslušné nájemné v Kč/měsíc a byt a v Kč/m2 a měsíc.


Kamila Svobodová
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum