demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87464

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
1.09.2005 Konference In Our Faces

Ve čtvrtek 8. září se bude od 9.00 hodin v prostorách Staroměstské radnice konat konference věnovaná hodnocení negativního vlivu reklamy se zřetelně sexuální tématikou (SEA) na veřejných místech. Konference se koná za podpory MUDr. Pavla Béma, primátora hl. města Prahy.

První české fórum sledující užití SEA na veřejných místech bude:

  • zkoumat důsledky SEA na společnost jako celek, včetně vlivu na zdraví, osobní image, vztah sexuality a osobní spokojenosti, rodinný život, rozvoj dětí, turistiku, vztahy mezi pohlavími, lidská práva, kvalitu života, strach a izolaci;
  • nabízet konkrétní řešení problému.

Na konferenci vystoupí například Pavla Jonssonová (teoretička feminismu), Martin Mejstřík (senátor), Olga Sommerová (režisérka zabývající se sociálními tématy), Jaroslava Moserová (senátorka), Jiřina Šiklová (spisovatelka, zakladatelka Gender Studies, o.p.s.), MUDr. Miroslav Plzák a další.

Ve dnech 5.-20. září rovněž v prostorách Staroměstské radnice bude probíhat stejnojmenná výstava "In Our Faces - visual assault on the streets of Prague".


Kamila Svobodová
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum