demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87488

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
12.09.2005 Populační vývoje států celého světa

Vážení čtenáři. Rozhodli jsme se rozšířit spektrum nabízených informací na našem demografickém portále o populační vývoje jednotlivých zemí.  Vzhledem ke skutečnosti, že zpracování takovéhoto vývoje je značně časově náročné, budou  nové země přibývat postupně v periodě 4 až 6-ti týdnů. 

V sekci O demografii naleznete podsekci Populační vývoj, která je dále členěna na vývoj v Česku a ve světě. Zde se budou objevovat země z 5-ti kontinentů (Afrika, Amerika, Asie, Austrálie, Evropa). U každé země budou podrobněji rozpracovány hlavní demografické procesy. Délka časové řady bude závislá na dostupnosti dat. Jako první nabízíme populační vývoj Egypta, kde před nedávnem proběhly prezidentské volby.  Pokud  vás bude zajímat vývoj nějakého konkrétního státu, zašlete nám tuto žádost mailem a my se vám pokusíme co nejdříve vyhovět.

Váš redakční tým

Daniel Hůle
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum