demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87509

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
12.09.2005 Internetová prezentace Gender Studies, o.p.s.

Gender studies, o.p.s. spustila na adrese www.genderstudies.cz internetovou prezentaci činnosti a historie organizace. Stránky nabízejí přehled činnosti GS a integrují všechny dosud vzniklé on-line materiály, které organizace za dobu své existence vytvořila k jednotlivým projektům a aktivitám. 

Jedná se o první komplexní webovou prezentaci činnosti GS s popisem vzniku organizace a její dlouhé historie, všemi projekty a produkty GS (publikace, tiskové zprávy, reporty, doporučení atd.). Nové stránky umožňují uživatelům služeb Gender Studies, o.p.s. a široké veřejnosti získat informace o tom, jak organizace vznikla, jaká je její vize a cíle, ale i aktuální náplň činnosti, kdo stojí za jednotlivými projekty a jak ji lze podpořit. Současně stránky fungují jako vstupní brána k projektům a dílčím webům.


Zástupcům médií je určena stránka s názvem média, která obsahuje tiskové zprávy vydané GS a výběrový přehled mediálních výstupů GS.

 


Kamila Svobodová
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum