demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87453

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
7.11.2005 Seminář věnovaný problematice drog

Dne 16. listopadu 2005 se v Praze v budově Státního zdravotního ústavu (SZÚ) uskuteční seminář, který pořádá Drogové informační centrum. Seminář se bude zabývat tématy drogové epidemiologie, vlivu kouření na život a komunikace s klienty poraden.


Téma komunikace s klienty protidrogových poraden představí Mgr. Stanislava Kottnauerová z Všeobecné zdravotní pojišťovny. O vlivu kouření na kvalitu života pojedná PhDr. Ladislav Csémy z Psychiatrického centra Praha. Seminář uzavře lékařka Běla Studničková z pražské hygienické stanice s přednáškou o problematice drogové epidemiologie.

Program semináře začíná v 10:00 ve velké posluchárně SZÚ. Pozvánka s přesnou adresou a rozpisem semináře je dostupná na internetových stránkách ústavu.


Karel Vrána
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum