demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87452

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
18.01.2006 Evropský seminář o zdravém stárnutí

Ve dnech 19.-20. ledna je Státní zdravotní ústav (SZÚ) hostitelem mezinárodního semináře EU Seminar on Healthy  Aging. Seminář je  součástí projektu Evropské komise Healthy Aging, který je  koordinován Švédským  státním  zdravotním  ústavem. 

Účastníky  semináře  jsou pozvaní zástupci národních organizací z celé  Evropy, zabývajících  se  podporou zdraví. Hlavním cílem jednání  bude hodnocení  a  připomínkování zprávy pro  Evropskou komisi, která  shrnuje  příklady strategií, praxí a důkazů z literatury k podpoře zdravého stárnutí. Zájemci  o projekt a jeho výsledky získají informace  na  webových  stránkách projektu.  Výsledky projektu budou základem  pro strategii  Evropské Unie v členských  státech  a  odborná  veřejnost  s ní  bude  seznámena na  národní konferenci, která se bude  konat koncem tohoto  roku.  

20. ledna 2006 ve 14.30 hodin se koná v budově ředitelství (konferenční sál v přízemí) Státního zdravotního ústavu tisková konference k Evropskému semináři o zdravém stárnutí.
 

Šárka Daňková
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum