demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87506

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
14.02.2006 Internetové stránky k otázkám stárnutí populace

Byly zveřejněny nové internetové stránky zaměřené na monitorování "Regionální implementační strategie" UNECE (United Nations Economic Commission for Europe) ke stárnutí populace - Monitoring RIS Website.

 

Ekonomická komise OSN pro Evropu přijala v září 2002 na Berlínské ministerské konferenci regionální implementační strategii (RIS) pro "Madridský mezinárodní akční plán ke stárnutí" z r. 2002 a webové stránky jsou jedním z nástrojů. Cílem těchto stránek je poskytnout informační zdroje všem, kteří se zajímají o otázky populačního stárnutí a o začlenění problematiky stárnutí do ekonomiky i sociální politiky. 

Stránky jsou určené jak pro představitele vlády a místních zastupitelství, tak pro neziskové organizace, media a širokou veřejnost. Je na nich možno získávat mimo jiné informace o plánovaných událostech či konferencích k problematice stárnutí populace.


Anna Šťastná
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum