demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87453

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
10.03.2006 Mezinárodní konference o rodinné politice

Ve dnech 3.-4. dubna 2006 proběhne v Jednacím sále Senátu PČR VII. mezinárodní konference o rodinné politice "Rodinná politika jako podpora angažovaného rodičovství", na které vystoupí kromě našich oborníků též přednášející ze Slovenska, Rakouska a Německa. Záměrem konference je věnovat pozornost rodičovství jako možnosti k osobnostnímu růstu i k prohloubení spolupráce otce a matky.

Hlavními tématy připravované konference, kterou pořádá Národní centrum pro rodinu ve spolupráci s Výborem pro zdravotnictví a sociální politiku Senátu Parlamentu ČR a Konrad-Adenauer-Stiftung, je například angažované rodičovství, rodina a společnost, pozitivní otcovství, rodinná politika v České republice a další.

Začátek konference je ve 13.00 hodin a místem konání Jednací sál Senátu PČR, Valdštejnské nám. 17/4, Praha (vchod z Valdštejnské ulice).

Podrobný program je k dispozici zde.


Kamila Svobodová
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum