demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87452

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
22.05.2006 Konference: Alkohol – souvislosti a důsledky jeho užívání

Jednodenní konference věnovaná užívání alkoholu a jeho vlivu na lidské zdraví se uskuteční 29. června v prostorách 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Akci pořádá Centrum adiktologie Psychiatrické kliniky 1. lékařské fakulty a Všeobecné fakultní nemocnice Univerzity Karlovy v Praze.

Na konferenci téma představí Dr. Isidor Obot, který pracuje pro Světovou zdravotnickou organizaci (WHO) v Ženevě, v Department of Mental Health and Substance Abuse. Dalšími přednášejícími budou přední odborníci v oblasti problematiky užívání alkoholu v České a Slovenské republice. Součástí konference bude také odevzdání cen za celoživotní přínos v oblasti adiktologie. Každý účastník obdrží monotematické číslo časopisu Adiktologie věnované problematice závislostí.

Konference se bude konat od 10:00 na 1. lékařské fakultě, v ulici U nemocnice 5 v Praze. Vstup na akci je volný, tlumočení zajišťují pořadatelé.

Program a podrobné informace o konferenci lze získat na webových stránkách  www.adiktologie.cz


Karel Vrána
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum