demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87464

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
25.05.2006 Reprodukční zdraví 2006

U příležitosti mezinárodního dne reprodukčního zdraví (22. květen) byla vydána publikace Reprodukční zdraví 2006 s podtitulem "Co dělat,aby člověk měl děti,když a až je bude chtít mít".

Materiál vydala Jihočeská Univerzita v Českých Budějovicích, Zdravotně sociální fakulta a Nadace Mateřská naděje Praha, Společnost pro plánování rodičovství a sexuální výchovu, Praha, Česká společnost pro sexuální medicínu ČLS JEP. V publikaci se odborníci věnují jak například úspěšnosti asistované reprodukce či finanční a pracovně-právní podpoře rodičovství, adopci a pěstounské péči a dalším aspektům spojeným s rodičovstvím. Publikace navazuje na předchozí materiál z roku 2005 a je prezentována portálem www.neplodnost.cz, který poskytuje především informace o léčbě neplodnosti.


Šárka Daňková
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum