demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 187796

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
19.06.2006 4. národní konference "Místo pro kvalitní život s roztroušenou sklerózou"

25. června se bude konat národní Den roztroušené sklerózy. Unie Roska při této příležitosti pořádá řadu akcí s cílem seznámit veřejnost s tímto onemocněním. Nejvýznamnější z nich - 4. národní konference o roztroušené skleróze proběhne v pondělí 26.6.2006 v Parkhotelu Praha.
Prezentovány budou například možnosti, úroveň a současné trendy léčby pacientů s roztroušenou sklerózou (RS), charakter péče, potíže života s ní. Cílem je také rozšířit spolupráci lidí s RS s lékaři a ostatními, seznámenit s činností Unie Roska a ostatními aktivitami na pomoc lidem s RS.

Podrobný program konference, který odborně garantuje Doc. MUDr. Eva Havrdová, CSc., bude upřesněn později. Z konference bude vydán přehledný sborník projednávaných témat. Předpokládá se, že na konferenci bude více než 100 účastníků z celé České republiky.

Konference je možností pro pacienty s RS setkat se s svými lékaři. Konference je určena i pro veřejnost a přístup na akci není nijak omezen.
Registrační poplatek není a každý se registruje u pořadatele akce (Unie Roska - ing. Jaroslav Zika - roska@roska-czmss.cz).

Na stránkách Unie Roska lze nalézt sborníky z minulých konferencí, poslední z roku 2005.
Lenka Juříčková
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum