demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87509

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
6.09.2006 List o prohlídce mrtvého a jeho vyplňování

Ústav zdravotnických informací a statistiky uveřejnil na svých webových stránkách informace a materiály vztahující se k vyplňování příčin smrti na Listu o prohlídce mrtvého.

Uvedené výukové materiály jsou určeny především pro lékaře, kteří se s těmito formuláři setkávají a uvádí pokyny pro správné vyplnění Listu o prohlídce mrtvého tak, aby byl co nejlépe využitelný pro tvorbu přesných a mezinárodně srovnatelných statistik.

Zároveň materiály popisují způsob, jakým je demografická a zdravotnická statistika příčin smrti utvářena a co je nutné pro její zajištění.

Přehledně veškeré dostupné informace shrnuje materiál Jak správně postupovat při vyplňování Listu o prohlídce mrtvého - Stručný průvodce .


Šárka Daňková
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum