demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87488

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
13.10.2006 ČDS: Diskusní večer - Životní strategie –náctiletých těhotných žen

V rámci diskusního večera České demografické společnosti přednese 18. října Renáta Kyzlinková z Výzkumného ústavu práce a sociálních věcí v Praze svůj příspěvek nazvaný Životní strategie       -náctiletých těhotných žen a matek v České republice.

Příspěvek seznámí posluchače s trendy vybraných demografických ukazatelů reprodukčního chování adolescentů. Na kvantitativní analýzu demografických dat bude navazovat analýza kvalitativního materiálu, která přinese vhled do problematiky rozhodovacího procesu -náctiletých těhotných žen. Studovány budou možné strategie ukončení těhotenství (adopce, umělé přerušení těhotenství a porod) z pohledu žen, které se rozhodly si své dítě ponechat a pečovat o něj. 

Diskusní večer se koná v posluchárně Z1 Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy, Albertov 6, Praha 2, 2. patro od 16:30 hodin.


Kamila Svobodová
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum