demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87453

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
18.10.2006 Studentská konference: Muž, žena a dítě

Ve dnech 11.-12. listopadu 2006 se na fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze uskuteční „Studentská interdisciplinární konference na téma muž, žena a dítě (v umění, v historii, v kultuře, ve společnosti)“, kterou pořádá občanské sdružení Interaktiv.cz ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí.

Na konferenci se představí příslušníci různých humanitních oborů včetně historie, sociologie, antropologie, dějin umění, dějin kultury, pedagogiky a další. Přednášející budou prezentovat svou badatelskou činnost na různém stupni odbornosti (od studentů, přes absolventy vysokých škol, doktorandy až po odborníky z praxe). Program je rozdělen podle oborů na čtyři bloky: Společnost: gender a antropologie, Společnost: ostatní obory, Historie a Umění a kultura.

Jako doprovodný program se 11. listopadu od 17:30 v pražské Kavárně Paleta uskuteční diskusní večer s názvem Mezikonference, kde krátce představí své působení neziskové organizace, které tak doplní teoretické poznatky z přednášek o poznatky z praxe.

Začátek konference je v 8.30 hodin.

Podrobné informace o konferenci a její program naleznete zde.


Kamila Svobodová
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum