demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 188081

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
17.04.2007 Seminář o zaměstnávání cizinců

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR a IOM Mezinárodní organizace pro migraci pořádá  dne 26.4 2007 od 9.30 seminář o zaměstnávání cizinců.

Seminář je určen personalistům, manažerům a dalším zájemcům o problematiku zaměstnávání cizinců. Cílem je poskytnout ucelený pohled na zaměstnávání cizinců ze zemí mimo EU. Účastníci budou seznámeni s aktuální legislativní i praktickou stránkou zaměstnávání cizinců (povolení k zaměstnání, víza, atd.), s vládním projektem „Výběr kvalifikovaných zahraničních pracovníků“ (www.imigracecz.org) a se specializovanou webovou aplikací www.praceprocizince.cz.

Hlavními tématy semináře bude - zaměstnávání cizinců ze zemí mimo EU v ČR, aktuální legislativní zakotvení, povolení k zaměstnání a povolení získávat zaměstnance ze zahraničí v praxi, postup zaměstnavatele při zaměstnávání cizinců, zaměstnávání cizinců z hlediska pobytových titulů, vízová problematika, víza za účelem zaměstnání, pilotní projekt „Výběr kvalifikovaných zahraničních pracovníků“, vývoj české imigrační legislativy v kontextu EU.

Vstup je zdarma a kapacita míst omezena, proto se prosím co nejdříve zaregistrujte u Marie Wichterlové, wichterlova@iom.cz, 737 742 595. Seminář se koná v Zasedací místnosti Rady města Brna, na Nové radnici v Brně (1. patro), Dominikánské náměstí 1, Brno.


Alexandra Bábíčková
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum