demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87503

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
4.12.2008 Konference: Lidská práva a fenomén migrace v Evropě

Dne 13. prosince od 9. do 17. hodin pořádá Jihočeský kraj konferenci u příležitosti Dne lidských práv a Mezinárodního dne migrantů. Tato konference Vás seznámí s tématikou lidských práv, otázkou migrace a multikulturního prostředí v evropském kontextu a se současnými výzvami ve výchově a vzdělávání v těchto oblastech.

Konference bude rozdělena do 3 tématických bloků: 1. Lidská práva - úvod do problematiky lidských práv, lidská práva v evropském i českém kontextu 2. Migrace a uprchlictví, Evropa jako multikulturní prostředí - téma migrace, uprchlictví a vzájemného soužití odlišných kultur v prostředí dnešní Evropy 3. Výchova a vzdělávání - výzvy a přístupy ve vzdělávání, podpora veřejné informovanosti.

Konference je pořádána v budově Krajského úřadu Jihočeského kraje, U Zimního stadionu 2, České Budějovice, Sál zastupitelstva (č. 2010).


Alexandra Bábíčková
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum