demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87464

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
10.03.2009 Evropská konference o sociálních službách

Ve dnech 22. - 24. 6. 2009 proběhne v Praze mezinárodní konference na téma kvalita a výkon v sociálních službách. Evropskou konferenci o sociálních službách, která je součástí oficiálního programu českého předsednictví v Radě Evropské unie, pořádá ESN (European Social Network) – nezávislá síť pro rozvoj sociálních služeb v Evropě.

Konference predstaví řadu klíčových otázek a témat. Mezi nimi například: Jaké systémy kvality dnes existují v ruzných cástech Evropy a jak mužeme hodnotit jejich výsledky? Meli bychom se, v rámci stále mobilnejší Evropy, spíše soustredit na spolecné standardy a principy? Jak se mohou ti, kdo využívají sociální služby, podílet na monitorování jejich kvality? Jaká by mela existovat rovnováha mezi náklady, výkonem a kvalitou a jak muže kontrahování nebo zadávání služeb fungovat jako páka vedoucí ke zvýšení úrovne standardu a zajištování lepších služeb lidem?

 

Více informací naleznete zde.


Anna Šťastná
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum