demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87488

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
22.01.2010 Publikace: Život cizinců v ČR 2009

ČSÚ vydal publikaci Život cizinců v ČR 2009, která se podrobně zabývá demografickými procesy cizinců žijících na našem území.

Krom porodnosti, sňatečnosti, rozvodovosti a úmrtnosti jsou kapitoly věnovány také stěhování cizinců (vnitřnímu i zahraničnímu) a jejich kriminalitě. Autoři se při zpracování hlavních kapitol snažili poskytnout uživatelům co nejdelší časové řady, konkrétně od roku 1995 do roku 2008 (pouze detailní údaje o stěhování jsou vzhledem k migračním statistikám publikovány až od roku 2003).

Základním zdrojem dat pro předkládanou publikaci byly údaje Ministerstva vnitra ČR a údaje o pracujících cizincích poskytnutých Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR.

 

Publikace je dostupná zde.


Anna Šťastná
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum