demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87453

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
28.03.2011 HEIDI - Informace o zdraví v Evropě

HEIDI (Health in Europe: Information and Data Interface) je vyhledávací nástroj zaměřený na informace o zdraví v rámci Evropy. Na jednom místě zde máme možnost nalézt řadu informací týkajících se zdravotního stavu, a to jak konkrétní data, tak tzv. metadata, tedy detailní popis ukazatelů a jejich zdrojů, včetně nejrůznějších podkladových konceptů, relevantních odkazů apod.

Portál umožňuje vyhledávání buď na základě klíčových slov seřazených dle abecedy, další možností je prohlížení logicky uspořádaného obsahu celého portálu. Konkrétní data za jednotlivé ukazatele jsou prezentována formou grafů, map či tabulek. Jeho výhodou je, že soustřeďuje a navzájem provazuje údaje z nejrůznějších dílčích datových a informačních zdrojů v oblasti zdraví v rámci Evropy na jednom místě.


Šárka Daňková
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum