demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87464

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
8.07.2011 Konference: Bydlení v regionech - Nové nástroje bytové politiky

20. října 2011 se v Praze koná mezinárodní konference „Bydlení v regionech: Nové nástroje bytové politiky“. Na konferenci vystoupí významní zahraniční i domácí odborníci.

Konference bude věnována otázkám regionálních rozdílů v dostupnosti bydlení v ČR, inovativním nástrojům bytové politiky, trendům v bytových politikách EU, dopadům vývoje dostupnosti bydlení na migraci a porodnost a otázkám možného řešení problému bezdomovců v ČR.

Konferenci pořádá Sociologický ústav AV ČR, v.v.i., Institut regionálních informací, s.r.o. a Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava a je jedním z výstupů projektu "Regionální disparity v dostupnosti bydlení, jejich socioekonomické důsledky a návrhy opatření na snížení regionálních disparit".

Konference proběhne v budově Akademie věd ČR, Národní 3. Více informací je k dispozici zde. Na konferenci je nutná včasná registrace.

Anna Šťastná
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum