demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87453

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
18.01.2012 Časopis Statistika & my věnovaný sčítání 2011

Výsledkům Sčítání lidu, domů a bytů, které se v České republice konalo na jaře minulého roku, je věnováno nejnovější číslo časopisu Statistika & my, který vydává Český statistický úřad.

Čtenáři se dozvědí první výsledky sčítání nejen za Českou republiku, ale také za jednotlivé kraje a základní údaje za správní obvody obcí s rozšířenou působností. Výsledky jsou doplněny komentářem zdůrazňujícím všechny základní vývojové trendy.
 
V čísle je možné najít také další zajímavosti související se sčítáním, informace o ochraně osobních údajů při sčítání, o tom, kdo nejčastěji vyplňoval elektronické formuláře, jaké jsou trendy ve sčítání v zahraničí i informace o plánu uvolňování definitivních výsledků.

Časopis je dostupný zde.

Anna Šťastná
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum