demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87509

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
3.01.2013 4. konference mladých demografů v Praze

V únoru letošního roku organizuje sdružení Mladí demografové při Katedře demografie a geodemografie PřF UK spolu s "Young Demography" výzkumné skupiny Německé demografické asociace (DGD) 4. demografickou konferenci Mladých demografů - “Actual Demographic Research of Young Demographers (not only) in Europe”.

Cílem konference je poskytnout studentům doktorandského studia demografie i dalším mladým vědcům a vědkyním v tomto oboru možnost představit svůj aktuální výzkum a diskutovat s dalšími kolegy z Čech i zahraničí o aktuálních tématech v odoru demografie a příbuzných věd.

Konference se uskuteční 14. a 15. února 2013 v prostorách budovy Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze, Albertov 6, Praha 2. Pracovním jazykem bude angličtina.

 

Více informací na stránkách Mladých demografů zde.


Anna Šťastná
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum