demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 87487

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
31.01.2014 Konference: 5. demografická konference Mladých demografů

Ve dnech 13. a 14. února se uskuteční 5. demografická konference Mladých demografů - “Actual Demographic Research of Young Demographers (not only) in Europe”. Konferenci pořádá sdružení Mladí demografové katedry demografie a geodemografie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze a "Young Demography" výzkumná skupina Německé demografické asociace (DGD).

Účastníci konference budou mít možnost představit svůj aktuální výzkum nebo práci a diskutovat se svými českými i zahraničními kolegy.

Na konferenci jsou vítáni nejen studenti doktorského studia demografie, pro které je konference určena především, ale všichni další zájemci o tento obor.

Konference se koná v prostorách budovy Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze, Albertov 6, Praha 2, vždy od 9 do 15 hodin s přestávkou na oběd.


Anna Šťastná
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum