demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 187021

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
20.01.2012 Přípravný kurz k přijímacím zkouškám na demografii

Katedra demografie a geodemografie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze pořádá přípravný kurz k přijímacím zkouškám ze základní orientace v problematice obyvatelstva, určený zájemcům o bakalářské studijní obory demografie se sociologií, demografie s ekonomií a demografie se sociální geografií. Kurz se uskuteční 17. února a 9. března 2012.

V rámci kurzu budou účastníci seznámeni s demografickými tématy odpovídajícími výuce středních škol a pokrývajícími zaměření přijímacího testu na demografické obory PřF UK v Praze.

Místem konání přípravného kurzu je budova PřF UK, Albertov 6, Praha 2, učebna Levá rýsovna (3. patro), začátek kurzu je v 15:00, předpokládaná délka 2 hodiny. Kurz je pro zájemce zdarma. Kurz bude opakován 9. března 2012 od 15:00.

Podrobnosti k přípravnému kurzu naleznete zde.


Kamila Svobodová
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum